1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

OMRON Mouse Micro Switch D2FC-F-7N 20m

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од skopje_mkd, 20 Април 2019.

 1. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  257
  147
  5 Февруари 2016
 2. krema

  krema
  Professor

  8,720
  8,457
  24 Јуни 2009
  Машко
  Пробај да извадиш од некој маус што не го користиш, горе-долу стандардни се овие со некој мал исклучок.
   
  Draynor, skopje_mkd, Lokvan и на уште 1 им се допаѓа ова.
 3. draganamon

  draganamon
  Gaining Experience

  298
  410
  24 Јануари 2016
  Машко
  Freelancer
  @skopje_mkd најде switch ?
  И јас барам.
   
 4. skopje_mkd

  skopje_mkd
  Gaining Experience

  257
  147
  5 Февруари 2016

Сподели

Вчитување...