• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Oмот за NITRO BIKE (PlayStation 2)

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

samoil

Intern
1 мај 2007
53
0
Доколку некој може да ми најде омот за играва би му бил благодарен.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,892
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно