• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Омилено ТВ шоу/серија и др.

Pece_648

Intern
31 јануари 2008
52
0
Najubavo e da go gledate Лејт Најт Шоу – полноќно шоу so Milenko na kanal 5 mislam deka ke vi se dopadne
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
894
72
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Од Миленко, Дијалектика на А1 во сабота во 00:00,Во центар со Васко Ефтов, К-15.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Фрејзер, Како ќе каже Џим, LOST гледав кога се емитуваше....
 

''TcM>>

Intern
6 јануари 2008
961
39
hmm od 4 saat gi gleam po red tie serii sto se na nova:)) kako ke kaze dzim, taa edna so eden popun (zaboraviv kako se vika), cosby go gleav ama pojke ne, i najbeolje - Site go sakaat Reymond. Potoa go gleam i Frejzer, A najbolje serija od site mi bila PRIJAZTELI... Taka da moze da se vidi deka gleam samo humoristicni serii :)
 

Macedon

Intern
21 октомври 2007
18
0
Имаше порано неколку добри серии: Ало ало, Меш и Only Fools and Horses со браќата Родни и Делбој. Многу добри серии.
Дај ако ги има некој да ми ги сними или да ми ги даде цедињата јас да си ги снимам. Па ке пиеме пиво. Нека пише на ПП.
фала многу.
 

bojan_an

Intern
5 јануари 2008
96
1
ima dobri serii ako gi nema na TV gi ima na net da zivee torrent:bravo:
moja preporaka e ako mozeta da ja najdete da ja gledate Prison Break mnogu dobra serija, dobro e sto mi tekna denes ima nova epizoda od LOST 4-ta sezona:)
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,516
Мислења
858,264
Членови
29,926
Најнов член
Trafika
На врв Дно