• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

OMG!!1~ FR3 PR0N!

  • Ја почнал/а темата Aeox
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Aeox

Intern
13 април 2007
2
0
Супер...сеа кога го имам вашето внимание можам да почнам со шаблонското претставување.

*ахем*

Здраво.

There.

Сакате да речам шо музика слушам? Кои се моите политички сваќања? Колкаво е моето искуство во ИТ? Well guess what. Im not telling.

:p
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Добредојде на Македонски ИТ форум, ѕирни ги правилата пред да почнеш со постирање, чисто да сме на иста страна... :))

П.С. Се надевам дека твоите постови нема да бидат од збунувачки карактер како твоето претставување... :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,750
Мислења
849,908
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно