1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Omega Olympus 2.1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BorisSapphire, 13 Септември 2019.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  690
  492
  11 ноември 2015
  Машко
  Ако може проценка за звучнициве, ги продавам пошто ќе купувам други па да не ми фаќаат прашина.
   

  Прикачени датотеки:

  • 0hKBSm7.jpeg
   0hKBSm7.jpeg
   Големина:
   6.8 KB
   Прегледи:
   205
 2. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  690
  492
  11 ноември 2015
  Машко
 3. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  690
  492
  11 ноември 2015
  Машко
 4. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  699
  727
  9 Декември 2015
  Машко
  1000 денари.
   
  На BorisSapphire му/ѝ се допаѓа ова.
 5. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  690
  492
  11 ноември 2015
  Машко
  Оди на продажба за 1000.
   
  На Ragnar и Banjifiko им се допаѓа ова.
 6. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  690
  492
  11 ноември 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...