Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ОМА цлиент провисионинг

kloki

Intern
24 јули 2015
224
45
Дечки здраво кај моторола андроид ми се јавува ОМА цлиент провисионинг Сеттингс упдате проверував низ гугл ми вели да ја избришам иконата во апп инфо но незнам дали тоа ќе го оштети или не уредот(софтверот),со сервис провајдерот направив апдејт на интернет ми покажува и апдејт на ммс (ми велеа тоа не треба да се апдејтува).Совет што да направам дали треба на сервис да го носам или самостојно треба да се подеси нешто или не?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.850
Мислења
970.141
Членови
35.209
Огласи
2.835
Најнов член
TamaraR
На врв Дно