• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

okolu reklamite

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

petar.bt

Intern
12 август 2007
731
20
so nasle tuka reklami da stavaat so e ova sega
na segde so i de e se baraat rabotnici
si ima poseben forum za rabota so se mesaat vo site forumi
cao
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,654
Мислења
829,793
Членови
28,661
Најнов член
Zokibebrat
На врв Дно