• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Околу мсн...

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Откако е овторена емаил адресата, ретко кој сервис дозволува нејзино менување. Во твојот случај, ако сакаш да ја смениш, како што реќе Милевски, направи си нова.
 

super_hacker

Баниран/a
2 април 2008
1,333
68
Не можеш да ја смениш но има опција за бришење на акаунтот (после 140 дена од кога ќе го поднесиш ова барање -ама ич не смееш да се најавуваш ќе ти биде избришан). После тоа напрај си нов. Или не мора да го бришиш. Како Сакаш.
 

DaciSS

Gaining Experience
3 јануари 2008
949
288
San Francisco
www.linkedin.com
направи си нов меил, а стариов не го бриши, може да го пренасочиш сите меилови да ти ги препраќа на новиот меил
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
да да има... дека мене ми требаше од hotmail на мој сопствен webmail и се збунив...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,722
Мислења
856,074
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно