• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

oglas za rabota

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

meri velevska

Баниран/a
12 јули 2007
4
0
Stranska firma www.unicoders.com (kompjuterski uslugi i proizvodstvo na softwer) so predstavnishtvo vo Skopje, ima potreba od programeri so slednoto rabotno iskustvo:

Potrebni sposobnosti:

- JAVA
- C/C++
- C#,ASP, site web script jazici, iskustvo vo WEB aplikacii, poznavanje SOAP,
- http (developing over)
- Rabota so DBs : MSSQL (2000-2005) , HP ORacle

- Predhodno rabotno iskustvo e pozelno
- Zadolzitelno poznavanje na Angliski jazik (govor,citanje i pisuvanje)


Ispratete CV na angliski so vasi podatoci i telefon za kontakt na:

[email protected]

ili

[email protected]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,719
Мислења
849,371
Членови
29,444
Најнов член
декодер
На врв Дно