• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

OGLAS ZA RABOTA

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

maliOT

Intern
24 јуни 2007
5
0
Stranska firma ima potreba od programeri.

Potrebni sposobnosti:

- JAVA
- C++
- Poznavanjeto na ECLIPSE ke se smeta za prednost
- Predhodno rabotno iskustvo e pozelno (ne zadolzitelno)
- Zadolzitelno poznavanje na Angliski jazik (govor,citanje i pisuvanje)


Ispratete CV so vasi podatoci i telefon za kontakt na:
[email protected]

Pozdrav
 

DynamicMK

Gaining Experience
11 април 2007
1,635
181
Веќе има отворено тема „Вработување“ во „Офф-Топик теми“...
search than post...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,986
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно