• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Оглас за работа

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

meri velevska

Баниран/a
12 јули 2007
4
0
oglas za rabota

Stranska firma www.unicoders.com (kompjuterski uslugi i proizvodstvo na softwer) so predstavnishtvo vo Skopje, ima potreba od programeri od slednite profili:

- JAVA - junior; 2 programeri
- JAVA - senior;3 programeri
- .NET ( intermediate or high level of experiance) - 3 programeri
- SQL (basic knolwlege) 5 -programeri

- Zadolzitelno poznavanje na Angliski jazik (govor,citanje i pisuvanje)


Ispratete CV na angliski so vasi podatoci i telefon za kontakt na:

[email protected]

ili

[email protected]
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно