• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

OGLAS ZA RABOTA

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

velevski

Intern
21 септември 2007
1
0
www.impulsi.com.mk
Stranska IT kompanija ima potreba od programeri so sledniov profil:

Image processing algorithm development (video) – at least 3 years.
C\C++ programming under windows – at least 3 years.
Electronic engineer \ computer science -> second degree or more.
Real time programming.
Should be independent, fast

Dokolku ste zainteresirani Ve molime ispratete Vase CV na sledniov mail:

[email protected]

Pozdrav,

www.impulsi.com.mk
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,947
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно