1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Official Samsung S10+ Protective Standing Cover

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од AleksandarT, 12 Мај 2019.

 1. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  101
  110
  24 Февруари 2011
  Како што кажува насловот, се продава официјална футрола за С10+, купена од Т-Мобиле (за 1500 денари) и користена околу месец дена. Ја продавам затоа што купив друга футрола.
  Цена 700 денари.
  Линк од футролата:
  Samsung Galaxy S10+ Protective Standing Cover Price in Singapore
  За повеќе информации ПП
   

  Прикачени датотеки:

  • s1.jpg
   s1.jpg
   Големина:
   189.5 KB
   Прегледи:
   95
  • s2.jpg
   s2.jpg
   Големина:
   77.7 KB
   Прегледи:
   91
  • s3.jpg
   s3.jpg
   Големина:
   145.5 KB
   Прегледи:
   90
  • s4.jpg
   s4.jpg
   Големина:
   89.9 KB
   Прегледи:
   89
 2. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  101
  110
  24 Февруари 2011
 3. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  101
  110
  24 Февруари 2011
Слични теми
 1. Xenor
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,579
 2. Enforcer_
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  905
 3. petre.dimov
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  751
 4. bobbyniko
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  227
 5. SiPy`
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  460
Вчитување...

Сподели

Вчитување...