Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Купено Office Workstation/PC

Статус
Затворена за нови мислења.

confusi0n

Gaining Experience
14 ноември 2014
235
156
Ticklah додаде нов оглас:

Office Workstation/PC - Проценка

Здраво,

Барам комплет компјутери за во канцеларија, со по два монитора. Ми треба за office работа, се работи претежно со Google Chrome и Excel, повеќе табови во исто време(dispatch), основни потреби ми се барем 8ГБ рам, ССД и солиден процесор со два монитора, барем 22 инчи.
Ми требаат моментално 3 комплета, така да ако имате понуди или слично, може по ПП слободно да пишете.

Видете го целиот оглас...
 

confusi0n

Gaining Experience
14 ноември 2014
235
156
Земав се, може темава под клуч.
Фала на сите што пишаа предлози!(y)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.082
Мислења
974.215
Членови
35.390
Најнов член
lefkova.e
На врв Дно