• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Office PC: Dell Optiplex 3040 SFF: i5 6gen, 8GB RAM, 240GB

  • Ја почнал/а темата
  • #1

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,312
16,295
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам SFF компјутери Dell Optiplex 3040 (i5 6gen, 8GB RAM, 240GB SSD) со лиценсиран Windows 10 Pro и 10 месеци гаранција.

b543036a-4efd-41fe-a7ad-66e3439dcd0c.jpg 0371efe4-2cb8-4e4b-9293-a7600ad578d5.jpg

Цена, фиксна: 15500 денари
075 437-061, Кирил
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,925
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно