• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

office mui

  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Da instaliram office 2003 standard za xp angliski, dali posle toa mozam nekako da go napravam germanski, dali ema nekoj update MUI germanski za da bide na germanski jazik.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,820
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно