• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Office mini PC: H310, i3 9100, 16GB DDR4, Samsung 256GB NVMe

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,724
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам мини офис компјутер со следниве карактеристики:

MB: Gigabyte H310M-S2P 2.0 - нова, 3 години гаранција
CPU: Core Intel i3 9100 - нов, 3 години гаранција
RAM: A-Data 16GB(2x8GB) DDR4-2400 - нови, 3 години гаранција
SSD: Samsung PM961 256GB M.2 NVMe - половно, 3 месеци гаранција
Case: LC Power LC1400 matx slim case - ново, 1 година гаранција
PSU: LC Power 250W ATX - 1 година гаранција

IMG-b3d66f7b2b2cda08a5964ee31bfbeab4-V.jpgIMG-02fd562022080da72590cf1df362a8c4-V.jpg

Цена, фиксна : 17500 денари
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
  • Ја почнал/а темата
  • #2

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,724
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Bump
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,724
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
bump
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,794
14,724
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
клуч
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,651
Мислења
822,442
Членови
28,287
Најнов член
Eftim555
На врв Дно