1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Odlichno info

Дискусија во форумот 'VoIP' започната од S, 3 Август 2007.

 1. S

  S
  pwnz0r1lla

  1,550
  52
  8 Март 2007
  http://www.voip-info.org/

  Super sajt za bilo shto povrzhano so VoIP, kako od osnovi za kako ovaa tehnologija vsushnost raboti do poslozheni konfigurianja na mrezhi, serveri itn.
   
 2. staki

  staki
  Intern

  147
  3
  26 Јуни 2007
  Da ve prasam dali e isto IP telefonija i VoIP?
  Ili pak postojat IP telefoni koj sto se koristat za VoIP
   
Слични теми
 1. Dekoo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  1,038
 2. VirusZ
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,009
 3. bozidar
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  709
 4. bozidar
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  596
 5. Fatal1ty_
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  2,103
Вчитување...

Сподели

Вчитување...