• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Одлични алатки за веб дизајнери,програмери и систем администратори

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Огромна колекција на онлајн базирани алатки за веб дизајнери,програмери,и систем администратори,посетете ја веб страницата тука.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,578
Мислења
821,183
Членови
28,243
Најнов член
Dalibor93ku
На врв Дно