• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Od vhs na DVD

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dragan_Drazo

Intern
16 мај 2008
95
2
softwere za da imam dobra snimka od video kaseta na dvd zs koristev vhs to dvd ama od vreme na vreme ke ripne slikata i ne e dobra snimkata.Ako znae nekoj podobar softwer za ovaa rabota neka kaze. Fala od napred
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,807
Мислења
850,878
Членови
29,494
Најнов член
Nikimoler
На врв Дно