1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Од каде да се купи iPad?

Дискусија во форумот 'Преостанати мобилни уреди' започната од pinky, 7 Јуни 2018.

 1. pinky

  pinky
  Gaining Experience

  520
  417
  23 Мај 2009
  Некој да препорача најдобро место за купување iPad? Добра поддршка/сервис, прифатливи цени и можност за плаќање на фактура се предности.

  И дали вреди разликата од ~4k денари (во iStyle) за iPad 6та генереација во однос на 5та?
   
 2. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,026
  886
  4 Февруари 2014
  Машко
  Не вреди за 6та генерација, слободно земи го од 5та од ајстајл, добра цена имаат колку што видов последно.
   
  На pinky му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...