• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Од DVD на Timeline ?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Vermilion

Intern
23 јули 2007
92
0
www.ikon-design.net
Здраво.

Сакам да знам дали може директно од DVD (со се она VIDEO_TS, AUDIO_TS), да се префрли на тајмлајнот во Adobe Premiere ?

Или доколку прво треба да се конвертира, како ? :zbunet3:

Поздрав.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,592
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно