• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Очајно сакам да ја најдам ...

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
Онаа песнана од рекламата за оние соковите клуб тропикана... аман некој ако ја има (знам дека ќе пише некој авторски права ова она, ама мене ми треба за мене да си ја слушам на рипит едно зилион и двеста билиони пати) или видео некаде од самата рекламааа :plachko2:
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
804
684
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
pa pisi na youtube mora da ja ima reklamata!i posle ako sakas samo zvukot od reklamata snimi si go!:D
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
804
684
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
eve sea najdov ako ti posluzi
HTML:
http://www.youtube.com/watch?v=lkaUxCP_tCI
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Borgski

Intern
31 јули 2008
67
1
eve sea najdov ako ti posluzi
HTML:
http://www.youtube.com/watch?v=lkaUxCP_tCI
Не е ова она што го барам. Песнава е од една македонска реклама за сокови клуб тропикана мислам дека се викаат соковите и е некој ска звук веројатно во изведба на суперхикс.
 

AverageJoe

Intern
11 март 2009
1
0
И јас сакам да ја најдам ама ја нема. Кога би го имало видеото на YouTube ќе ја снимев, ама го нема. :(
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,557
Мислења
823,248
Членови
28,062
Најнов член
Nacev
На врв Дно