• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Обогатите се без пара

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
Zdravo do site onie koi se interesiraat za VISTINSKA zarabotka preku internet.
Procitav del od temite i sekade gledam deka zarabotkata odi so klikanja na ova na ona a i duri da dojdis do nekoja suma ke treba da si kupis nov mouse.:p
Eve za site zainteresirani sakam da ve informiram deka ima i mnogu polesen i poednostaven nacin na zarabotka preku internet.
Registrirajte se na www.obogatitesebezpara.com/228 BESPLATNO dobivate svoja web strana(vasa internet kancelarija) i se sto treba da pravite e da ucestvuvate na BESPLATNIOT kurs koj pocnuva od 1-vi septemvri a do togas informirajte sto pogolem broj na lugje i oformete si sopstvena mreza.Isto taka mozete da ostavite i vase CV ili da si ja reklamirate firmata i vasite uslugi BESPLATNO,ucestvuvate vo razni nagradni igri,ima dosta druzenje,a i vistina zarabotkata e kade kade podaleku od drugite strani na koi sum klikal i jas:bravo:.momentalno stranata e na srpski jazik no so zapocnuvanje na kursot ke bide pustena i na angliski.
Proverete i cekam vasi mislenja.

i uste edna interesna rabota: za 1 mesec posle pustanjeto zamislete imase 2000 clenovi sto e rekord za nasite prostori.

Uzivajte.Pozdrav.:bravo:
 

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1.687
341
Според дизајн искрено странава воопшто не ми изгледа на сериозна и професионална.
 
M

Mr.Alien

Гостин
Да не е ова "суптилен" начин за собирање e-mail адреси за спамирање...?!?!? :rolleyes:
А и самата страна ми делува некако шалабајзерски.....
 

StMartin

Баниран/a
24 февруари 2008
172
3
Хахаха, ова другарче за никаде е! Get rich without money :D

Money talks, bullshit walks хахаха
 

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1.084
18
Eve bas jas se logirav.......... i navodno nema nisto do 1-vi septemvri.........
Ne umri magare do zelena treva :D
A baska koga gi vidov postovite tamu....aj...aj...aj....koj pisuval na srpski koj makedonski koj ruski..........pa zatoa jas im staviv nekolku na angliski:LOL::LOL::LOL:
United colors of beneton
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2.599
65
andrijeski.net
Секогаш има по нешто корисно да се научи и од вакви работи :) Ама лична моја проценка, пари од целата оваа кампања само сопственикот на горенаведениот сајт ќе види :))
 

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
Eve bas jas se logirav.......... i navodno nema nisto do 1-vi septemvri.........
Ne umri magare do zelena treva :D
A baska koga gi vidov postovite tamu....aj...aj...aj....koj pisuval na srpski koj makedonski koj ruski..........pa zatoa jas im staviv nekolku na angliski:LOL::LOL::LOL:
United colors of beneton

значи сајтов за информација е пуштен пред еден месец и интересното е тоа што кој прочита,прочита али добро си направил што си пишал на англиски. ако веќе си се логирал, логирај си уште луѓе па од утре ќе биде интересното.
 

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
Секогаш има по нешто корисно да се научи и од вакви работи :) Ама лична моја проценка, пари од целата оваа кампања само сопственикот на горенаведениот сајт ќе види :))

еве зосшто не пробаш па после да даваш коментари. значи не сум го напишал сајтот за џабе. сигурно има нешто. па нели е подобро да си направиш своја мрежа и да собериш 60 евра како што направи еден мој другар и тоа во две вечери од колку да се дупниш во кликање и тоа за НИШТО. мислам ако бидиме реални да бидеме
Поздрав
 

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
А ако на тие што сајтов му е ФУШАРСКИ И ШАЛАБАЈЗЕРСКИ нека се пријават за работа во истата фирма и нека заработат уште повеќе оти има оглас( а можите да го видите само ако се регистрирате преку горенаведената страна) за Web Development . поздрав и сепак јас реално ви препорачувам пробајте па уверете се. Јас имам заработено сигурно 250 евра во недела. исплатата и реалното започнува од утре. следете. ако лажам тогаш на сите сто така мислат им посакувам добра заработка во кликањата. а за тие што не мислат така нека следат.
ПОЗДРАВ
 

CyberSpic

Intern
14 април 2007
823
26
howtoformatacomputer.com
Немој одма да се нервираш DSPEX69. Реално си кажуваш
исплатата и реалното започнува од утре. следете. ако лажам тогаш на сите сто така мислат им посакувам добра заработка во кликањата. а за тие што не мислат така нека следат.

Ти тврдиш дека странава е подобра од страните со кликање (какво искуство имаш со заработката таму?) , каква реакција очекуваше ?
Подобро од ништо е дупло ништо, а згора на се обогатете се без пари ?? очигледно станува збор за револуција
 

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
Немој одма да се нервираш DSPEX69. Реално си кажуваш


Ти тврдиш дека странава е подобра од страните со кликање (какво искуство имаш со заработката таму?) , каква реакција очекуваше ?
Подобро од ништо е дупло ништо, а згора на се обогатете се без пари ?? очигледно станува збор за револуција

сепак јас не размислувам дека "Подобро од ништо е дупло ништо", сепак да бидеме реални никогаш не треба да го проценуваш нештото само што ќе видиш какво е. на страните со кликање сепак тешко оди.сепак јас само ви го покажав новиот начин што следи ваше е да казите што мислите.
Еве да речам дека ми требаат итно 20 реферали за на страниве со кликање и тоа можи нема да ми успее.овде се што треба е само да се регистрирате понатаму незнам и јас што следува се ке се знае од утре.
Ајде поздрав
 

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
не значи јас не се нервирам за тоа што има разни коментари сепак ги сфаќам работите.САМО СУМ ПРЕТЕРАНО РЕАЛЕН И ИСКРЕН СО СИТЕ ВАС. се што сакам е само да ве информирам дека сум нашол подобар и побрз начин за заработка ваше е дали ќе го прифатите.еве сите сме загреани за заработка преку интернет така? еве предлог : зошто сите не се исповрзиме заедно на се што ни фаќа на памет, ќе правиме мрежи, ќе кликаме и што уште не, барем ќе има за сите и ќе ни оди ПОДОБРО И ПОБРЗО.
а и навистина фирмата бара web дизајнери и ако има некој нека кажи нека ми пиши на [email protected]
ЗНАЧИ НАЈБИТНО Е ДА СИ ПОМАГАМЕ ЕДНИ НА ДРУГИ АКО САКАМЕ ДА ЗАРАБОТИМЕ И ДА НАПРАВИМЕ БАРЕМ ДОБРИ ПАРИ НЕ САМО НИЕ НА ФОРУМОВ ТУКУ СИТЕ ШТО СЕ ЗАПАЛЕНИ ЗА ОВАА РАБОТА.:bravo: ПОЗДРАВ ДО СИТЕ:D:bravo:
 

StMartin

Баниран/a
24 февруари 2008
172
3
Едно не сфаќам? Кај се курсовиве? Дали ќе бидат видеа или што? Ова со N95 и Laptop е чиста лага. Мислам апсолутна, само да се привлечат нови корисници, т.е почетници. Што е ова брате CV, е-маил, телефон, лични податоци. И после ќе имало манијаци и жртви. И башка без регистрација што сакаш може да гледаш. Што е ова обогатете се без пари? Зар останатите „морално“ се обогатуваат со пари? Мислам тотално шалабајзерски и прашање е оваа страна дали ќе преживее уште недела дена. А па таа што зборува слабо е забегана, сум се прснал, абер нема од читање.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
еве да се убацам малку и јас

вакви страни не мислам само на оваа туку глобално
се страни за деца (да не се навредат некои но така е)
под хх години да кажеме максиум 12
кои немаат друго работа
и мислат така се заработува пари
да ок е може некој денар да се земе но тоа е краткотрајно
и да е долгортајно

што ке правиш ке висиш по цел ден на компјутер и ке си кликаш, ке си следиш " КУРСЕВИ"
и некој те праша абе овој по цел ден виси на компјутер сигурно знае нешто, да го прашам како се работи тоа, кај ми е проблемот 'ти' што тутурутка немаш си везе:plachko2:

еве ви еден предлог на сите "ЗАГРЕАНИ" за вакви сајтови

идите кликајте експериментирајте
да видите како е и тоа (јас ни на еден таков сајт не сум се ни регистрирал)
бидејќи нема леп тука

е кога ке испробате како иде тоа.

земете фатете се и почнете да учите
доколку мислите дека компјутерите се вашиот живот
и доколку не се не се знае ипак земете учете
како се работи со компјутери

е доколку ја гледате вашата иднина во компјутери
распознајте ги сите категории
и најдете ја категоријата која највеќе ве исполнува
и почнете подетално да ја обработувате

истото се однесува и за другите струки не мора информатика

ке видите како полесно ке ви биде и се

а за овие сајтови само едно ке кажам

ЃАБЕ ГУБЕЊЕ ВРЕМЕ:)
 

DSPEX69

Intern
27 август 2008
21
0
СЕПАК НА КРАЈ ДА ВИ СЕ ЗАБЛАГОДАРАМ ЗА ВАШИТЕ МИСЛЕЊА.
СУПЕР СТЕ.
АЈ СЕ ЧИТАМЕ И ДРУГ ПАТ,
ПОЗДРАВ.:bravo::))
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
Мислам дека дечкото се налути ради мојот пост и ради реагирањата на другите членови

но тоа е :)
 
M

Mr.Alien

Гостин
@DSPEX69
А постои ли опција лично да се дојде и да се воспостави контакт со администраторот? Ете, јас сум заинтересиран за работење, но сакам моите податоци да ги оставам некому лично, кого можам да видам, кому можам да му запаметам лик, да знам каде да го најдам ако има потреба.
 

dimitars

Gaining Experience
8 мај 2007
1.687
341
@DSPEX69
А постои ли опција лично да се дојде и да се воспостави контакт со администраторот? Ете, јас сум заинтересиран за работење, но сакам моите податоци да ги оставам некому лично, кого можам да видам, кому можам да му запаметам лик, да знам каде да го најдам ако има потреба.

Се надевам ова е реторичко прашање, зошто одговор тешко дека ќе добиеш.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
44.222
Мислења
919.120
Членови
32.885
Огласи
1.036
Најнов член
link4aa
На врв Дно