• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Obnovuvanje na registrite so antivirus kako odi?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TATJANSIM

Intern
18 декември 2007
37
0
Dali moze da se obnovat registrite so antivirus nekoj? Dali se obnovuvaat registrite so restore point koj e postaven pred instaliranje na nekoja programa?
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
895
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Моја препорака е да си направиш backup на регистрите пред инсталирање на програмите, или како што кажа filipvselena пробај со Registry Mechanic.
 

pipo

Intern
10 април 2007
104
1
probaj so tune up 2008 mechanic dobar program ima defrag na registri i nivno cistenje sreduvanje.... ako go imas od prethodno instalirano postoi moznost za bekap na registrite
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,753
Мислења
864,030
Членови
30,087
Најнов член
Гиги5
На врв Дно