• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Object

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
@Deamonce, а што си ти толку против нив (несакам да бранам никој, ама многу ме изнезрвира), да не имаш и ти таков некој форум, па да не ти сметаат дечките ? А баш и ме интересира дали и типчето што го праеше флашот за ИТ користи оргинални слики ?

http://it.com.mk/forum/showpost.php?p=26782&postcount=32

Против дечките немам ништо против , не ги знам не ги ни познавам. Темата беше отворена со цел самите членови на ИТ да видат колку им е популарен форумот, што дури почнаа и делови од дизајнот да им го „крадат“ што значи дека работите одат се од добро кон подобро и браво а дечкото кој го изработил флешот на форумов.

А за форум, јас не се замарам со креирање на форуми и да ги крадам делата на некој што вложил голем труд и напор за да направи вакво едно дело!

За типчето што го правел флешот на ИТ, дали земал детали од други слики или не... На тоа неможам јас да одговорам.
 

Object

Intern
18 септември 2007
75
0
А за форум, јас не се замарам со креирање на форуми и да ги крадам делата на некој што вложил голем труд и напор за да направи вакво едно дело!
http://gejmingmk.msnboard.net/index.htm

Форумов е од forumotion.

Members connected during last 24 hours : А1Team, Cyber lord, Demonce14^, DoN DjElAtImUs, equalizer

???
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Demonce14

Intern
20 октомври 2007
104
5
mypokemongames.com
http://gejmingmk.msnboard.net/index.htm

Форумов е од forumotion.

Members connected during last 24 hours : А1Team, Cyber lord, Demonce14^, DoN DjElAtImUs, equalizer

???
хммм... Гледаш некаде да сум Администратор на тој форумот таму или да го имам јас креирано форумот ?

Администратори: Mr. Potter, A1Team и Cyber lord
Модератори: equalizer
VIP: dbF|M^a^R^i^J^a , Demonce14^ (јас) , equalizer и NIGHTMARE

:ua:

Јас сум само еден од тие членови кои имат пристап до ВИП зоната, а што има во неа нема да напоменам, затоа што тоа останува во тајна.:ua:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,753
Мислења
864,030
Членови
30,087
Најнов член
Гиги5
На врв Дно