• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Објавени нови правила и услови

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #2

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Објавени и објаснувања на правилата

Додатно на правилата е објавен пост кој содржи објаснувања на правилата.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,510
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно