• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

NZXT Kraken G12

Costigan_Jr

Unbeatable
5 јули 2013
2.937
4.115
Costigan_Jr додаде нов оглас:

NZXT Kraken G12 - Проценка

Купувам - нов или користен, NZXT KRAKEN G12. Ако некој има и нема план да го користи повеќе, нека ми испрати понуда со цена во ПП.

Бела или црна варијанта не ми прави разлика. Битно е да ги има сите пропратни делови.

s-l1600.jpg

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.163
Мислења
894.911
Членови
31.879
Огласи
341
Најнов член
Дарко Булдиоски
На врв Дно