Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

NZXT H710 (Black) + 6x NZXT F120 fans

Статус
Затворена за нови мислења.

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
448
441
Skopje
Skorp додаде нов оглас:

NZXT H7 (Black) + 6x NZXT F120 fans - 5.000 ден.

Се продава добро сочувано NZXT H7 (Black) со тек-тук знаци на користење.
Куќиштето доаѓа со 4 афтер маркет кулери кои се подобри од оригиналните case fans.
3x nzxt f140
1x nzxt f120 RGB
Цена - 5000 ден.

Одделно се продаваат нови 4х NZXT F120 case fans од H9 Flow. Фановите се одма извадени и не се користени ни минута.
900 ден парче.

071-735-555

Видете го целиот оглас...
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.799
17.383
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Не е тоа куќиште H7, туку H710(black/red).

 

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
448
441
Skopje
Не е тоа куќиште H7, туку H710(black/red).

Фала. Не можев да го најдам на страната, само ова Н7 го даваше.
Ако може некој модератор да го смени насловот би му бил благодарен.
 
Последна промена:

Skorp

Gaining Experience
25 август 2016
448
441
Skopje
Куќиштето резервирано, остануваат фановите.

Се намалува цената на 800 денари парче.
 

brzi

Gaining Experience
18 април 2007
217
116
brzi's setup  
Processor & Cooler
i7 4790k | CM 420 Evo
Motherboard
Asus Z97K
Storage
120GB Kingston HyperX Savage | WD Blue 1TB
PSU
DeepCool DQ750ST 750W
RAM
16GB HyperX Beast 2400MHz
Video card
Sapphire RX480 4GB OC+
Case
Sama Titan
Mouse
Asus ROG G900
Keyboard
CM Storm QuickFire Stealth
Audio
Bose SoundTrue AE2
OS
Win 10
Zdravo da ne imas NZXT fan hub za prodavanje?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.426
Членови
34.953
Огласи
2.660
Најнов член
leontina
На врв Дно