Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Nvme M.2 CRUCIAL 500GB

Статус
Затворена за нови мислења.

zlate_mkd

Gaining Experience
17 декември 2019
69
72
zlate_mkd додаде нов оглас:

Nvme M.2 CRUCIAL 500GB - 2.500 ден.

Продаван нови nvme m.2 од 500 гб без гаранција
Interface - NVMe (PCIe Gen 3 x4)
Capacity - 500GB
Sequential Read - 3500 MB/s
Sequential Write - 1900 MB/s
SSD Endurance (TBW) - 110TB
2500денари
и другиот модел п5 плус
Sequential Read - 6600 MB/s
Sequential Write - 4000 MB/s
SSD Endurance (TBW)...

Видете го целиот оглас...
 

zlate_mkd

Gaining Experience
17 декември 2019
69
72
нови се не се користени ставени се само за проверка без пакување се... (ПС; голема е кутијата за да се изнесе од магацин хехех :p)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.529
Мислења
964.361
Членови
34.902
Огласи
2.617
Најнов член
darko SNR
На врв Дно