Продадено Nvme M.2 2280 SSD Adata SX8200 Pro 1TB

Статус
Затворена за нови мислења.

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
94
Продавам Nvme M.2 2280 SSD Adata SX8200 Pro 1TB. Купено од Сетек, а користено околу 20 дена, со писмена гаранција од 5 години со фискална сметка.

NAND Flash: 3D TLC
Performance (Max)
Sequential Read (Max*) : Up to 3500MB/s
Sequential Write (Max*) : Up to 3000MB/s
4KB Random Read IOPS(Max*) : Up to 390K
4KB Random Write IOPS(Max*) : Up to 380K
Terabytes Written (TBW): 1280TB

Достава низ цела Македонија
Цена: 6000 ден.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,506
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно