• Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

NVIDIA APX 2500

  • Ја почнал/а темата
  • #4

trakilaki

Intern
15 мај 2008
1,084
18
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=U3leaa38L48&NR=1"]http://www.youtube.com/watch?v=U3leaa38L48&NR=1[/ame]
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,083
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно