• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

NTbackup scripti

  • Ја почнал/а темата
  • #1

taranenik

Intern
12 јуни 2007
555
13
Imav edna skripta za backup ali sea ja neam :)
Pa ako moze malku help, kako da kreiram, ili ako ima gotova nekade da downlodiram i da izmenam nesto za da prilagodam za mene.
Mi treba za NTbackup, za incremental, diferential, i full backup.

OKKK, ja najdov :) ama sepak nekoj ako ima nekoe resenie moze da pise :boxer:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,802
Мислења
850,710
Членови
29,488
Најнов член
nikojov
На врв Дно