1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

**Новогодишна распродажба**

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од viksa86, 17 Декември 2018.

 1. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Половни компоненти:
  Xfx rx 480 4gb black - 5500 денари.
  Графичките се половни, гаранција 10 дена.
  Напојување xfx xts 1000w platinum - 6500 денари
  Напојувањата се половни со сите кабли, гаранција 10 дена.

  Нови компоненти :
  Матични:
  Gigabyte H110-D3A 2000 денари
  Biostar TB250-BTC 1800 денари
  Гаранции 2 години.
  Напојувања:
  EVGA SuperaNOVA G3 1000W 7900 денари
  EVGA SuperNOVA 1000 G1+ 7500 денари
  EVGA 1000GQ 7500 денари
  Chieftec GPS-1250C 8200 денари
  Гаранции 2 години.
  Рам:
  TeamGROUP Elite DDR4 2133 Mhz 1250 денари
  Гаранција 2 години.
  SSD:
  TeamGROUP L5 EVO 60GB 800 денари
  Нема гаранција.

  Понудата важи до трошење на лагер.
  Сите нови компоненти се во фабричко пакување со писмена гаранција.
  Може фактура, кеш , брза пошта.
  Телефон за контакт
  075 238 686
  Виктор
   
  На shifty, Costigan_Jr, gOJDO и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Нови компоненти :
  Матични:
  Gigabyte H110-D3A 2000 денари
  Biostar TB250-BTC 1800 денари
  Гаранции 2 години.
  Напојувања:
  EVGA SuperaNOVA G3 1000W 7900 денари
  EVGA SuperNOVA 1000 G1+ 7500 денари
  EVGA 1000GQ 7500 денари
  Chieftec GPS-1250C 8200 денари
  Гаранции 2 години.
  Рам:
  TeamGROUP Elite DDR4 2133 Mhz 1250 денари
  Гаранција 2 години.
  SSD:
  TeamGROUP L5 EVO 60GB 800 денари
  Нема гаранција.

  П
  онудата важи до трошење на лагер.
  Сите нови компоненти се во фабричко пакување со писмена гаранција.
  Може фактура, кеш , брза пошта.
  Телефон за контакт
  075 238 686
  Виктор
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 3. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Нови компоненти :
  Матични:
  Gigabyte H110-D3A 2000 денари
  Biostar TB250-BTC 1800 денари
  Гаранции 2 години.
  Напојувања:
  EVGA SuperaNOVA G3 1000W 7900 денари
  EVGA SuperNOVA 1000 G1+ 7500 денари
  EVGA 1000GQ 7500 денари
  Chieftec GPS-1250C 8200 денари
  Гаранции 2 години.
  Рам:
  TeamGROUP Elite DDR4 2133 Mhz 1250 денари
  Гаранција 2 години.

  Понудата важи до трошење на лагер.
  Сите нови компоненти се во фабричко пакување со писмена гаранција.
  Може фактура, кеш , брза пошта.
  Телефон за контакт
  075 238 686
  Виктор
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
 4. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
  Happy new year
   
  На Costigan_Jr му/ѝ се допаѓа ова.
 5. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко
 6. viksa86

  viksa86
  On your way to fame

  864
  817
  22 Април 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...