• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Новогодишен попуст...

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
Знае ли некој каде има новогодишен попуст за лаптопи... Нели, за очекување беше откако ќе заврши ова со ваучерите дека цените ќе паднат, а еве сега дојде и нова година... Па некој ако знае, нека каже од каде на приемр може да се земе добар лап топ, за 45-50.000.

Ајде препорачајте нешто...


Фала
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Ibrakadabra

Intern
11 октомври 2007
342
7
www.rcizvor.mk
...ај ќе си ја начнам темава пак : )) Значи, доколку некој знае некој добар лаптоп за 45-50.000 нека даде линк, или нека пише што е како е...


Фала
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,752
Мислења
849,916
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно