1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Ново водено ладење Cooler Master ML120R RGB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 4 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,234
  13,155
  23 Јануари 2008
  Манга
  Купено вчера по грешка. Под гаранција 5 години.

  20191203_234725.jpg 20191203_234631.jpg 20191203_234814.jpg 20191203_234818.jpg

  Цена, фиксна: 3300 денари
   
  На MadBuldog, gremlin, GGTT1 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,234
  13,155
  23 Јануари 2008
  Манга
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...