1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ново SSD Crucial BX500 480GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 24 Април 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,304
  10,698
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам ново, неотпакувано SSD Crucial BX500 480GB, под гаранција 2 години.
  Screenshot_20190424-010815_Gallery.jpg
  Цена, фиксно: 3700 денари
  075 437-061, Кирил
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,304
  10,698
  23 Јануари 2008
  Манга
  резервирано
   
Слични теми
 1. Gucci
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,497
 2. Gucci
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  675
 3. JasSum

  Продадено SSD Crucial M4 256GB

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,204
 4. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  544
Вчитување...

Сподели

Вчитување...