Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Ново на ИТ Маркет: Квалитетни компјутерски маси и столови од Салон29

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
218
668
www.IT.mk
salon29-3iujbqywidywt14z2ieio0.jpg


Кога пред скоро две години ја лансиравме новата верзија на IT.mk (v6) поставивме нова и прилично храбра траекторија на целиот IT.mk кој веќе 16 години ја едуцира, поддржува и промовира македонската ИТ заедница. Од таа верзија IT.mk постана многу повеќе од само форум и портал, туку цела платформа која нуди повеќе услуги, меѓукои и ИТ Маркет.

Веќе две години IT.mk/market-от функционира во фаза на “proof of concept” при која ги дефинираме начините на соработка со вендори, можностите за синхронизации, правните норми и начинот на кој истиот би работел и би го понудил најдоброто за корисниците и особено за премиум членовите на IT.mk кои добиваат значителни попусти со своето членство.

По продадени над 1.130 производи и спектакуларни промоции како Mystery Box, Black Friday и Cyber Monday, време е ИТ Маркет-от да влезе во нова фаза.

Покрај оваа новост, најавуваме и наскоро зголемување на целата хардвер понуда!

Понуда на стоечки бироа, маси и квалитетни работни столови​

Од денеска на IT.mk/market може да се порачаат и квалитетни компјутерски маси и столови, благодарение на соработката со Салон29.


За Салон 29

Салон 29 е компанија која специјализира во дејноста уредување на ентерирер и канцелариски мебел за деловни простории. Компанијата соработува со познати производители на мебел како: NEW FORM, DELLA ROVERE, FULL MOBILI, LAS MOBILI, CERNTOLA, DESIGN OFFICE, PARRI, SEPOINT, BRADO итн.

Моментално, Салон 29, лоциран во Скопје, располага со најголемиот салон за канцелариски мебел во Македонија, со површина од 300м2, сместен многу блиску до центарот на градот. Мебелот и столовите кои ги дистрибуира ги поседуваат сите меѓународно признати сертификати за квалитет, како и потребните гаранции и резервни делови.

Повеќе на salon29.com.mk
 
Изменето од модератор:

Pane24

Mariovec
31 октомври 2012
6.310
7.059
Скопје
www.facebook.com
Го имам околу 1.5 год Брадо Тулио столчето ( сеа гледам Kind ги преинамениле а истото е), освен што крцка при седнување сеуште си е ок, нема луфта , нема пропаѓање ниту механизамот да се сјебува.
 

Fearless

Gaining Experience
22 јули 2009
786
251
Скопје
Цените, на првото биро, одма се различни после 36 минути. Зошто е тоа така? 38 000 наспроти 44 500 денари? И на се останато впрочем...

image-57-1600x1600.png

1695645753192.png
 

Атачменти

  • 1695645742707.png
    1695645742707.png
    265,3 KB · Прегледи: 15

D

Администратор
31 март 2007
3.873
3.864
www.iwmnetwork.com
Цените, на првото биро, одма се различни после 36 минути. Зошто е тоа така? 38 000 наспроти 44 500 денари? И на се останато впрочем...

image-57-1600x1600.png

Погледнете го атачментот 129787

Цените се исти, 44.5к е регуларна, 38к е со премиум членство, отвори го производот ке видиш:
1695645978351.png

Иначе имаме некој баг на front-end за приказ на цените со попуст, ке го разгледаме.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.371
Членови
34.503
Огласи
2.307
Најнов член
raimraim.
На врв Дно