Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Ново Cooler Master MWE 750W BRONZE - V2

Статус
Затворена за нови мислења.

DarthJe5us

Unstoppable
2 јануари 2012
2.785
2.182
DarthJe5us додаде нов оглас:

Ново Cooler Master MWE 750W BRONZE - V2 - 3.600 ден.

Го продавам напојувањето од насловот. Го земав за проба на хардвер ама немам потреба веќе од него. Гаранција 1050 денови од вчера.

Напојувањето е купено како BULK и не доаѓа со кутија. Кабелот за струја и неговите штрафови се сеуште неотворени. Затоа што немам кутија не можам по карго да праќам.


Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.502
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно