1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови вентилатори

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 16 Февруари 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Последна промена: 16 Јули 2019
  Lazarko, gremlin и на toshex им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  1) 7x NZXT Aer-F120 - 120mm - 750 денари
  2) 11x Arctic Silent F8 - 80mm - 250 денари
  3) 2x Arctic F9 - 92mm - 350 денари

  Цените се фиксни и по парче. За купени вентилатори во вредност над 1500 денари следи попуст од 10% на сумата. NZXT имаат гаранција (треба да пороверам дали е 11 или 23 месеци)

  075 437-061, Кирил
   
  На dekomote му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Дел од фановите продадени, се додаваат и други фанови на продажба:
  20190314_104804.jpg

  На располагање:
  1) 4x NZXT Aer-F120 - 120mm , нови - 750 денари
  2) 9x Arctic Silent F8 - 80mm, нови - 250 денари
  3) 1x Antec TrueQuiet 120 WHITE, нов - 600 денари
  4) 1x Corsair Air Series™ AF140 LED Blue Quiet , нов - 850 денари
  5) 1x NZXT RF-FZ120-021, нов - 700 денари
  6) 1x NZXT RF-FN122-RB, нов - 800 денари
  7) 3x Noctua NF-P14-FLX, половни, малку експлоатирани, одлично сочувани - 800 денари

  Цените се за парче, за купени повеќе вентилатори со вкупна цена над 1500 денари попуст 10% на цена.
  075 437-061, Кирил
   
  На Атанасоски Борис му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На располагање:

  1) 4x NZXT Aer-F120 - 120mm , нови - 700 денари
  2) 8x Arctic Silent F8 - 80mm, нови - 250 денари
  3) 1x Arctic F9 - 92mm - 350 денари
  4) 1x Antec TrueQuiet 120 WHITE, нов - 600 денари
  5) 1x Corsair Air Series™ AF140 LED Blue Quiet , нов - 800 денари
  6) 1x NZXT RF-FZ120-021, нов - 700 денари
  7) 1x NZXT RF-FN122-RB, нов - 800 денари
  8) 1x Cooler Master Turbine Master MACH18, половен, малку користен - 400 денари
  9) 1x Cooler Master Silent Fan 140mm, половен - 400 денари
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 9. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 10. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  StefAngel, GGTT1 и на Lazarko им се допаѓа ова.
 12. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 13. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 14. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 15. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Последна промена: 30 Септември 2019
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 17. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
 19. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На darkosneze и GGTT1 им се допаѓа ова.
 20. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На GGTT1 и Tenny им се допаѓа ова.
 21. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  На располагање:

  1) 1x NZXT RF-FN122-RB, нов - 800 денари
  2) 1x NZXT RF-FZ120-021, нов - 700 денари

  075 437-061, Кирил
  Цените се фиксни
   
  Последна промена: 16 Март 2020
 22. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,329
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Последна промена: 16 Март 2020
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Mo3oK4e
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,342
 2. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  440
 3. Mario.Bog
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  430
 4. cgfreak
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  809
Вчитување...

Сподели

Вчитување...