1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови телевизори

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 30 Јули 2018.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нови телевизори Самсунг, Сони, Филипс, Хитачи и др. Со гаранција.
  Нарачки до вторник.
  Достапни се сите модели од марките погоре.


  Philips 50pus6162 4k smart. 25990 денари

  Oд сони достапни се следниве модели.
  Sony 49WE660 full HD
  Sony 43XE7005 ; Sony 49XE7006
  Sony 55XE7077
  Sony 43XE8005 ; Sony 43XF7596 Sony 49XE8005,
  Sony 49XF7596
  Sony 55XE8005 : Sony 55XE8096 ; Sony 55XE8505 ;
  Sony 65XE8577

  Голем избор на модели .Како и секогаш екстра цени
  Може и избор на модел по желба.
   
  Последна промена: 30 Јули 2018
  На Dimson, globusMM, shifty и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нови телевизори Сони и Самсунг. Попусти за 2018 модели на речиси сите модели
   
  На Ragnar му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Неделна промоција започнува од денес до наредниот петок.
  Двата најбарани Sony телевизори со вграден андроид + 5 години гаранција.

  55 инчи најнови модели Август 2018

  Sony 55XF7596 4K ANDROID + 5 години гаранција 41900 денари
  Sony 55XF8096 4К АNDROID + 5 години гаранција 50990 денари
   
  На Dragancho и globusMM им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Продадени. Нови нарачки и нови намалени цени за Сони, Самсунг и ЛГ
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  На лагер моментално најбараниот модел на Сони и Самсунг  Сони 55 инчи најнов модел со вграден Смарт + вграден АNDROID

  1. Sony 55XF7596 4K SMART+ ANDROID ,HDR 10

  5 години гаранција 39990 денари


  Самсунг 65 инчи најнов модел

  2. Samsung 65" 65NU7092 4K SMART

  5 години гаранција 51990 денари
   
 6. stavrov69

  stavrov69
  Gaining Experience

  393
  199
  26 ноември 2008
  Машко
  Некој да има број од @Dinamit ?

  Sent from my SM-N950F using Tapatalk
   
  На Nenad.S му/ѝ се допаѓа ова.
 7. civikom

  civikom
  Gaining Experience

  106
  92
  17 Декември 2011
  Машко
  На Crazy Tode и stavrov69 им се допаѓа ова.
 8. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  655
  689
  9 Декември 2015
  Машко
  Дали е достапен?
   

Сподели

Вчитување...