1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови Sony Play Station 4. Toп цени

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 16 ноември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  428
  355
  25 Мај 2013
  Машко
  Ако немате уште конзола сега е право време.
  Нови конзоли по најдобри цени. 1 година гаранција од денот на купување.

  Sony PlayStation 4 500гб 15590 ден
  Sony PlayStation 4 1тб + Fifa 20 + гратис Fut20 ваучер + гратис psn+ за онлајн играње + 2 игри по желба 19290 денари

  Sony PlayStation 4 1тб + 2 контролери + Fifa 20 + гратис Fut20 ваучер + гратис psn+ за онлајн играње + 2 игри по желба 20990 денари

  Sony PS 4 1тб PRO 21490 денари   
  На Draynor, farkizz, Ficiani и уште 5 други им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. username
  Одговори:
  37
  Прегледи:
  7,136
 2. mariomako
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  871
 3. MacedonianBoy123
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,343
 4. tomaso
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  522
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  226
Вчитување...

Сподели

Вчитување...