• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нови SATA SSD

  • Ја почнал/а темата gOJDO
  • Време на почнување
  • Ја почнал/а темата
  • #26

gOJDO

Epic
23 јануари 2008
9,791
14,687
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба:

20201019_160305.jpg

1) Samsung 860 EVO 1TB SATA - нови, 2 години гаранција - 8500 денари
2) Crucial MX500 1TB SATA - нови, 2 години гаранција - 7200 денари
3) Samsung 860 EVO 500GB SATA - нови, 2 години гаранција - 4400 денари
4) Samsung 860 EVO 250GB SATA - нови, 2 години гаранција - 2800 денари
5) Kingston A400 480GB SATA - нови, 2 години гаранција - 3500 денари
6) Kingston A400 120GB SATA - нови, 2 години гаранција - 1300 денари

075 437-061, Кирил
Цените се фиксни
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,609
Мислења
821,627
Членови
28,261
Најнов член
dekio1
На врв Дно