• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Нови Samsung Galaxy А71 A72 со гаранција. Eкстра цени

 • Ја почнал/а темата
 • #2

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Продадени и останатите.
Нека стои темава отворена ако е можно. За 10 дена ќе има други па да не отварам друга повторно
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #3

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Нови Samsung Galaxy A71
24 месеци гаранција oд Телеком
На лагер 3 парчиња

Бои blue и black

Најниска цена во мк 17500 денари
 
 • Ја почнал/а темата
 • #4

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Последно парче и намалена цена
Prism clush blue

16800 денари
279 евра

Продаден и последниот.

Наскоро нови модели.
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #5

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
379
428
Нови Galaxy А72 Blue 6GB 128GB
Snapdragon процесор

24 месеци Телеком гаранција
Работат на сите картици

2 парчиња

Продадени
 

Атачменти

Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,696
Мислења
848,904
Членови
29,431
Најнов член
XFXRX580
На врв Дно