• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Нови Samsung Galaxy A52 со гаранција

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
382
447
Нови Samsung Galaxy А52 6GB 128GB. ( 3 парчиња)

Земени денес. Со 2 години гаранција А1

Најниска цена во Мк 16990 денари
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно