1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови монитори HP EliteDisplay 243i: 24" 16:10, 1920x1200, LED backlight, IPS antiglare, frameless

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 29 Јуни 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,712
  14,473
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  Продавам нови монитори HP EliteDisplay 243i (24" 16:10, 1920x1200, IPS, antiglare, LED backlight, frameless) подесиви по висина и ротација по 3 оски, со гаранција од 1 година. Повеќе информации:
  https://store.hp.com/us/en/pdp/hp-elitedisplay-e243i-24-inch-monitor

  Цена, фиксна: 9500 денари
  075 437-061, Кирил
   
  На lumixoid, cgfreak, JunkieMKD и уште 11 други им се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...