Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Нови мобилни телефони Samsung Galaxy a34, A54 со 24 месеци гаранција.

Статус
Затворена за нови мислења.

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Dinamit додаде нов оглас:

Нови мобилни телефони Samsung Galaxy a34, A54 со 24 месеци гаранција. - 13.990 ден.

Нови мобилни телефони Samsung Galaxy A34, A54
24 Meсеци гаранција

Попуст за сите кои членови на forum.it.mk кои ќе го споделат линкот на инстаграм,


+ сподели на пријател и за секој од од нив што ќе ја заследи страната, доби дополнителен попуст, на веќе намалените цени.

Видете го целиот оглас...
 

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
396
498
Нова количина од Samsung A34

додади не на instagram и биди во тек со сите попусти.


Препорачај не на пријатели и за секој еден додаден, добиваш попуст.
колку повеќе додадени, толку повеќе попуст.

Земи А34 нов со 24 месеци гаранција за 10.990 денари
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.260
Мислења
977.603
Членови
35.570
Најнов член
arbenneziri
На врв Дно