• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено Нови мобилни Samsung Galaxy A52 со гаранција. Екстра цени

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dinamit

Gaining Experience
25 мај 2013
377
417
Нови мобилни телефони Samsung А52 4g
Уредите се нови некористени
Со 2 години македонска гаранција.


6GB Ram
128GB Меморија

Бои blue и lavander

Екстра цена 17500 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,564
Мислења
846,623
Членови
29,351
Најнов член
Catcatcat
На врв Дно