1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови M.2 NVMe SSD-а

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gOJDO, 8 Мај 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продавам нови, неотпакувани NVME SSD-а, под гаранција.

  1) Western Digital Blue M.2 NVMe 500GB - две години гаранција, 4800 денари
  2) Samsung 970 Evo M.2 NVMe 250GB - 22 месеци гаранција, 4500 денари

  цените се фиксни
  075 437-061, Кирил
   
  Последна промена: 8 Мај 2019
  На Efrem, DennyMK, gremlin и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  резервирано под 2)
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
 4. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба:

  1) Western Digital Blue M.2 NVMe 500GB - три години гаранција, 4700 денари
   
  На GGTT1 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  rezervacija pod 1)
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  prodadeno
   
  На malimali му/ѝ се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  На продажба:

  1) Western Digital Blue M.2 NVMe 500GB - три години гаранција, 4700 денари
   
  На dacoski и GGTT1 им се допаѓа ова.
 8. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,087
  10,357
  23 Јануари 2008
  Манга
  Продадено под 1)
   
  Последна промена: 8 Јуни 2019
Слични теми
 1. Dinamit
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  826
 2. Dinamit
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,950
 3. shifty
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  731
 4. rippermkd
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  457
 5. borcep
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  357
Вчитување...

Сподели

Вчитување...