1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Нови лаптопи. Dell XPS, Apple Macbook, Asus. Најнови модели по супер цени

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Dinamit, 4 oктомври 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Dinamit

  Dinamit
  Gaining Experience

  496
  423
  25 Мај 2013
  Машко
  Нови лаптопи од најлуксузните модели на марките:

  Dell XPS,
  Dell AlienWare,
  Apple MacBook Air i Аpple MacBook Pro 2016 и 2017 модели
  Asus Rog

  Лаптопите се земаат исклучиво по нарачка. Најголеми попусти до сега.
  Ве молам само сериозно заинтересирани да пишат. Ќе ви се испратат модели по порака.
   
  dzikso, Harrabed, AleksandarT и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. AleksandarT

  AleksandarT
  Gaining Experience

  107
  116
  24 Февруари 2011
  Заинтересиран за XPS, Alienware i ROG.
  Поздрав
   
 3. tupacan

  tupacan
  Practice makes perfect

  1,459
  1,885
  10 Септември 2007
  Машко
  Lorem Ipsum.
  Каде беше со оваа понуда пред 1 месец кога купував лаптоп.. :(

  Како и да е, пиши ми инфо за XPS и MacBook Pro.
   
  На Jovan2389 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. TylerMkD

  TylerMkD
  Unstoppable

  2,038
  3,350
  7 ноември 2014
  Машко
  Заинтересиран за Macbook Air.
   
 5. Roncic

  Roncic
  Гостин

  Може цена за рогот и делот плс.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,391
  10,199
  13 Јуни 2009
  Наведи цени. Такви се правилата во огласиве.
   
  На NikacXMKD, Oktar, SiPy` и уште 5 други им се допаѓа ова.
 7. Harrabed

  Harrabed
  Practice makes perfect

  1,466
  1,473
  22 Април 2013
  Машко
  Не му се работе
  Пиши цена за DELL XPS 13
   
 8. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  794
  718
  27 Април 2010
  Машко
  Јас се што би сакал да знам е кој се моделите кој може да се набават за да си седнам и да си завршам домашно по дома асално да видам дали ми праат кеиф или не , а за цени не ми е до толку итно али моделите кои би можеле да се набават мислам не само на мене и на другите би им завршило многу работа.

  Благодарам однапред
  Зоки
   
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 9. worker_x

  worker_x
  Gaining Experience

  351
  341
  17 Март 2010
  Машко
  Пиши ми за сите освен за Apple моделите :D
   
  На psyside и Astro им се допаѓа ова.
 10. l1d0v1c

  l1d0v1c
  Practice makes perfect

  640
  1,275
  10 Март 2011
  Машко
  Divi Expert
  Заинтересиран за XPS, ако може модели и цени и за мене
   
 11. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  949
  380
  17 Јуни 2008
  Цени за XPS и Rog и кои верзии?
   
  На ivan88 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Zippo

  Zippo
  On your way to fame

  695
  642
  22 oктомври 2014
  Data Analyst
  Дај прати модели по порака, фала.
   
 13. marv

  marv
  Practice makes perfect

  1,999
  1,237
  5 oктомври 2007
  Машко
  I jas bi modeli od se osven apple. Mada mislam moze i da se javno objaveni, neznam zosto bi bilo fama.

  May the Force be with you !
   
  На smole и Justice for All им се допаѓа ова.
 14. Justice for All

  Justice for All
  Gaining Experience

  214
  132
  10 Септември 2010
  Машко
  Пиши за XPS, кои модели и која цена.
   
 15. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,520
  1,597
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Dell XPS, прати се што треба.
   
 16. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica
  Модератор

  8,391
  10,199
  13 Јуни 2009
  Се додека ОП не реши да ја измени темата ја затворам со цел да не се трупаат истите мислења. Ќе ја избришев заради не почитување на правила но гледам има голем интерес па да не кршиме атер на членовите. Тогаш кога @Dinamit ќе реши да ги објави цените може да ја апдејтува.

  Всушност доколку наскоро не се објават цени и ќе ја избришеме.
   
  На Speedster, smole, omegaRED и уште 8 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...